Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Harmonogram zajęć/ prób/ spotkań

Czcionka:
  • Fundacja Braci Golec /zajęcia gry na skrzypcach, basach i heligonce/

Poniedziałek, godz. 15.00 - 19.00

  • Fundacja Braci Golec /zajęcia gry na skrzypcach i heligonce oraz grupa śpiewacza/

Wtorek, godz. 14.30 - 19.00

  • Grupa Teatralna „EFFATHA”

Wtorek i czwartek, godz. 17.00 - 19.00

Opiekun: Dorota Salachna, Ewa Matlak

  • Dziecięcy Zespół Regionalny "Rajcusie"

Wtorek, godz. 15.00 - 16.30

Opiekun: Danuta Butor

  • Dziecięcy Zespół Piesni i Tańca „Sarna”

Piątek, godz. 16.00 - 17.30

Opiekun: Urszula Kopeć

  • Regionalny Zespół Pieśni i Tańca „Ziemia Rajczańska”

Czwartek, godz. 19.00 - 21.00

Kierownik: Jan Ślęzak

  • Polski Związek Emerytów, Rencistów, Inwalidów

Poniedziałek, godz. 9.00 - 12.00

Czwartek, godz. 8.00 - 12.00

Przedownicząca: Bogusława Krzyżowska

  • Punkt Nieodpłatnej Pomocy Prawnej

Poniedziałek, godz. 9.00 - 13.00

Wtorek, godz. 13.00 - 17.00

Środa, godz. 13.00 - 17.00

Czwartek, godz. 12.00 - 16.00

Piątek, godz. 12.00 - 16.00

 

Instruktorzy i trenerzy finansowani przez Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Rajczy:

  • Zespół Regionalny „Spod Rachowca” ze Zwardonia - Natalia Banaś
  • Regionalny Zespół Pieśni i Tańca „Ziemia Rajczańska”, Dziecięcy Zespół Regionalny "Rajcusie" - Bartosz Ryłko /kierownik muzyczny/
  • Regionalny Zespół Pieśni i Tańca "Ziemia Rajczańska" - Jakub Stadnicki /instruktor tańca/
  • Grupa Teatralna „EFFATHA” - Dorota Salachna, Ewa Matlak
  • Orkiestra Dęta z Soli - Stanisław Kurowski
  • LKS Soła Rajcza - Kacper Czaniecki /trener/, Tomasz Fijak /trener/, Andrzej Sadzikowski /gospodarz obiektu LKS Soła Rajcza/

NA PASTWISKU / FILM/

Gmina Rajcza - Twoje miejsce wypoczynku /FILM/

NAJBLIŻSZE WYDARZENIE

NAJBLIŻSZE WARSZTATY

Pogoda

Zegar

Kalendarium

Grudzień 2019
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5

Imieniny

RAJD CHŁOPSKI 2019