Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Wyniki Mistrzostw Powiatu Żywieckiego w Narciarstwie Alpejskim

Utworzono dnia 06.03.2017
Czcionka:

5 marca 2017 r. na stokach Małego Rachowca w Zwardoniu obyły się XVII Mistrzostwa Powiatu Żywieckiego w Narciarstwie Alpejskim. Organizatorami wydarzenia był Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Rajczy, Starostwo Powiatowe w Żywcu oraz stacja narciarska „Zwardoń Ski”. Zawody cieszyły się dużym zainteresowaniem nie tylko narciarzy z naszego powiatu, ale także z całego województwa śląskiego. Piękna pogoda tym bardziej sprzyjała sportowej rywalizacji, w której wzięło udział niemal 150 zawodników. Poniżej przedstawiamy listę zwycięzców w poszczególnych kategoriach.

KAT. DZ- 1 (rocznik 2010 i młodsi):

I- Maja Prochownik

II- Katarzyna Bugajska

III- Amelia Remiorz

IV- Hanna Rakoczy

KAT. DZ- 2 (rocznik 2009 – 2007)

I- Barbara Zawada

II- Katarzyna Koźbiał

III- Małgorzata Bugajska

IV- Karolina Kręcichwost

KAT. DZ- 3 (rocznik 2006 – 2004)

I- Patrycja Zawada

II- Natalia Biela

III- Julia Gaweł

IV- Alicja Spiechowicz

KAT. DZ- 4 (rocznik 2003 – 2001)

I- Oliwia Kręgiel

II- Zuzanna Schleifer

III- Marta Piątek

IV- Natalia Sobolewska

KAT. DZ- 5 (rocznik 2000 – 1998)

I- Kaja Sołek

II- Klaudia Kuczyńska

III- Florentyna Matejko

IV- Zofia Biegun

KAT. K- 1 (rocznik 1997 – 1987)

I- Sara Adamek

II- Karolina Widuch

III- Zuzanna Matejko

KAT. K- 2 (rocznik 1986 – 1977)

I- Dorota Stańco

II- Kamila Rakoczy

III- Joanna Porwisz

KAT. K- 3 (rocznik 1976 – 1967)

I- Anna Zawada- Ciupka

II- Joanna Szczotka- Kręgiel

III- Marzena Biegun

KAT. K- 4 (rocznik 1966 i starsi)

I- Jadwiga Gołda

II- Ewa Mroczka

III- Janina Okrzesik

 

KAT. CH- 1 (rocznik 2010 i młodsi)

I- Tymoteusz Ormaniec

II- Filip Ciślak

III- Lucjan Skupień

IV- Kacper Szeląg

KAT. CH- 2 (rocznik 2009 – 2007)

I- Karol Zawada

II- Michał Sobolewski

III- Kacper Ciślak

IV- Michał Porwisz

KAT. CH- 3 (rocznik 2006 – 2004)

I- Piotr Koźbiak

II- Jakub Biegun

III- Krzysztof Kręcichwost

IV- Maciej Pindel

KAT. CH- 4 (rocznik 2003 – 2001)

I- Miłosz Januszyk

II- Miłosz Marian

III- Dominik Biela

IV- Błażej Bąk

KAT. CH- 5 (rocznik 2000 – 1998)

I- Piotr Zawada

II- Paweł Bury

KAT. M- 1 (rocznik 1997 – 1987)

I- Artur Marciniak

II- Marek Tlałka

III- Tomasz Fiedor

KAT. M- 2 (rocznik 1986 – 1977)

I- Paweł Pydych

II- Łukasz Kośniewski

III- Andrzej Bednarz

KAT. M- 3 (rocznik 1976 – 1967)

I- Jan Stańco

II- Grzegorz Aszkiełowicz

III- Andrzej Zawada

KAT. M- 4 (rocznik 1966 i starsi)

I- Piotr Słowik

II- Andrzej Brandys

III- Marek Szczotka

 

Najlepsi samorządowcy:

Kat. K: Ewa Mroczka

Kat. M: Jan Stańco

Galeria

Utworzono dnia 07.03.2017, 08:57

NARCIARSKI RAJD CHŁOPSKI 26 - 28 stycznia 2018

Pogoda

Zegar

Kalendarium

Grudzień 2017
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Imieniny

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 11

W poprzednim tygodniu: 163

W tym miesiącu: 393

W poprzednim miesiącu: 621

Wszystkich: 24125